Wypożyczalnia samochodów Bytom

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Bytom - o nas

Wynajmij auto w Bytomiu

callcenterNasz oddział wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych WorldTrans z siedzibą w Gliwicach zaprasza na pyszną kawę oraz do wynajmu jednego z naszych nowych samochodów. Oferujemy samochody osobowe, dostawcze, lawety, samochody luksusowe klasy premium, bus 9 osobowy oraz samochody na specjalne okazje. Ponadto oferujemy wynajem samochodu do ślubu wraz z przystrojeniem. Nasz Bytomski oddział wypożyczalni WorldTrans oferuje również wynajem darmowego samochodu zastępczego z OC sprawcy gdzie koszt wynajmu tego samochodu ponosi Ubezpieczyciel sprawcy wypadku lub kolizji. Na życzenie klienta podstawiamy samochody w konkretne miejsce. Obsługujemy również lotnisko w Katowicach oraz Balice.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 1000 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Bytom

Wypożyczalnia aut Bytom

Wynajmij auto w Bytomiu

Bytom to miasto położone w Województwie Śląskim. Miasto na prawach powiatu. Bytom położony jest w centralnej części Wyżyny Śląskiej na Wyżynie Miechowickiej, części Płaskowyżu Bytomsko-Katowickiego. Około 20 procent powierzchni miasta zajmują lasy znajdujące się głównie w północno-zachodniej części miasta.W mieście znajduje się szereg osobliwości przyrodniczych. Należą do nich rezerwat leśny Segiet. W jego sąsiedztwie ochroną objęto nieczynne kamieniołomy dolomitu Blachówka ze skamieniałościami morza triasowego, formami krasowymi dolomitu oraz miejsce gniazdowania ptaków, także drapieżnych.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconWyszukałam w przeglądarce internetowej hasło wypożyczalnia samochodów i od razu podrzuciło mnie na WorldTrans. Ceny rewelacyjne a samochód dowieziono mi w ciągu 30 minut! Super wypożyczalnia!

iconNajlepsza wypożyczalnia na świecie! Super obsługa, super ceny i super samochody! Zdecydowanie polecam wszystkim!

Maniek z Bytomia

iconNasza firma regularnie wynajmuje na miesić samochody w WordlTrans. Zawsze jesteśmy dobrze obsłużeni i nigdy nie zdarzyła nam się żadna przykrość. WorldTrans to doskonały partner do biznesu. Karol z Bytomia.

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Bytomiu już dziś!