Wypożyczalnia samochodów Chorzów

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Chorzów - o nas

Wynajmij auto w Chorzowie

callcenterW Chorzowie, nieopodal Stadionu Śląskiego mamy nasz oddział wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych WorldTrans. Na miejscu znajdą Państwo gotowych do wynajęcia kilkanaście samochodów osobowych różnych klas, kilka samochodów dostawczych typu 9 osobowy bus lub dostawczaków z plandeką zdołających pomieścić 8 do 10 euro-palet. Ponadto do Państwa dyspozycji zostają przyczepy reklamowe oraz auta klasy premium idealne do wynajęcia na imprezy weselne czy spotkania biznesowe. Dla osób, które nie ze swojej winy uczestniczyły w wypadku bądź kolizji i został uszkodzony ich pojazd, WorldTrans podstawi Wam darmowy samochód zastępczy za który zapłaci ubezpieczyciel sprawcy wypadku.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 1000 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Chorzów

Wypożyczalnia aut Chorzów

Wynajmij auto w Chorzowie

Chorzów w larach 1922-1934 zwany królewską hutą. miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.Chorzów leży na Płaskowyżu Bytomsko-Katowickim będącym częścią Wyżyny Śląskiej, na terenie Górnego Śląska.Chorzów – pochodzenie nazwy miasta jest do dzisiaj nieznane. Niektórzy zakładają pochodzenie tej nazwy od Zversov lub też Zuersov.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconPotrzebowaliśmy samochodu zabytkowego na naszą imprezę branżową. Z pomocą przyszła nam wypożyczalnia samochodów WorldTrans. Bez trudu wynajęliśmy u nich zabytkową Nysę, Trabanta i Warszawę. Dostarczyli nam je na miejsce i odebrali po imprezie. Pełen profesjonalizm!

iconHandluję od wielu lat samochodami. Zepsuła mi się laweta a musiałem szybko sprowadzić dla klienta samochód zza granicy. Bez problemu wynająłem najnowszą lawetę w wypożyczani WorldTrans. Szybka transakcja. Super!

iconPełen profesjonalizm, czyste samochody, zadbane! Genialna i miła obsługa. Do tego super konkursy :) w których można wygrać samochód na jeden dzień za złotówkę :) Milena z Chorzowa!

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Chorzowie już dziś!