Wypożyczalnia samochodów Katowice

Zapytaj o dostępność

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Marka / model pojazdu (wymagane)

Treść wiadomości

Wypożyczalnia samochodów Katowice - o nas

Wynajmij auto w Katowicach

callcenterW Katowicach znajdziemy sporo wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych. Można w nich wynająć samochody w systemie krótkoterminowym czyli popularnym Rent a Car, średnioterminowym oraz długoterminowym z możliwością wykupu. Wynająć można samochody osobowe, dostawcze oraz  zabytkowe. Jedną z najbardziej innowacyjnych i najtańszych wypożyczalni samochodów osobowych i dostawczych mającą swój oddział w Katowicach jest również WorldTrans. To wypożyczalnia która rozwija się w zawrotnym tempie, oraz cieszy się sporym uznaniem klientów. Oferuje ponadto wynajem samochodu do ślubu, wynajem samochodu na łikend (weekend) ale również i wynajem samochodu na lotnisko (około 30 kilometrów od Katowic znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy PYRZOWICE) a także wynajem samochodu z OC sprawcy.

Podstawianie aut

Podwiezienie auta do dowolnego miasta łącznie z Gliwicami na:

- terenie całego Śląska to koszt +30 zł*
*Powyżej 50 km +1 zł/km (w 2 strony, nie mniej niż 30 zł)

- wynajem powyżej 1000 zł netto dowóz na terenie całego Śląska GRATIS!!!

slask-mapa

Katowice

Wypożyczalnia aut Katowice

Wynajmij auto w Katowicach

herb-katowiceKatowice to jedno z największych miast w regionie a na pewno największe na Górnym Śląsku. Jedno ze strategicznych miejsc w naszym kraju. Miasto, w którym życie płynie szybko, bo dużo się w nim dzieje. Katowice to przede wszystkim miasto ogrodów i kultury. To tutaj co roku odbywają się jedna z największych imprez kulturowych w kraju. To tez miejsce biznesu. Swoją działalność prowadzą tutaj najwięksi gracze biznesowi na świecie! To tutaj powstają kolejne centra biurowe, które będą zatrudniały tysiące osób. Katowice to niewątpliwie wizytówka Górnego Śląska i ważne miejsce na szlaku gospodarczym Europy.

Wynajmij auto i napisz opinie

iconPrzemiły personel! Doradzą, wszyscy uśmiechnięci, sympatyczni. Proponują kawę, a przede wszystkim oferują świetne usługi. Auto dostałem w sam raz dla mnie. Polecam najtańsza wypożyczalnia aut!

iconJestem mega zadowolony i polecam każdemu w 100%. Fachowa obsługa, zero haczyków, nic co mogłoby wzbudzić niepokój. Po prostu super wypożyczalnia aut! Robert Wrocław

iconJedna z lepszych wypożyczalni samochodów, szybka obsługa, dużo samochodów i przystępne ceny. Gorąco polecam !!
Kasia

Zadzwoń pod numer tel. 665 560 560 i wynajmij samochód w Katowicach już dziś!